Watch live online TV. Watch for free. - TV Channels - Ukraine - Телеканал Донбасс

Телеканал Донбасс live stream


Телеканал Донбасс live stream

TV channel:Телеканал Донбасс

Country: Ukraine

Category: Local / News

4.6 out of 5

5 votes

Телеканал Донбасс watch streaming live

«Донбас» — телеканал загального інтересу для глядачів східного регіону. Телеканал «Донбас» входить до складу ТОВ «Медіа Група Україна».
В ефірі каналу — програми соціальної спрямованості, новини і ток-шоу, які висвітлюють проблеми східного регіону, а також розважальні шоу, кінофільми і телесеріали.
На цілодобове мовлення телеканал вийшов 9 листопада 2009 року. Доступний глядачам у Донецьку, Макіївці, Ясинуватій на частоті 6 ТВК, а також через мережу кабельних операторів.

Countries

 • Телеканал НЛО TV: молодой, прикольный, яркий, провокативный, задорный! НЛО TV з’явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Генеральний директор телеканалу – Іван

  4.3 из 5

  11 голосов

 • Новий канал — український телевізійний канал. Входить до медіахолдингу StarLightMedia, що належить українському олігарху Вікторові Пінчуку. Веселий, оригінальний розважальний

  4.3 из 5

  11 голосов

 • «112 Україна» — приватний український інформаційний телеканал інформаційної агенції «112.ua». Главные новости политики, экономики, информация о ситуации в зоне проведения АТО.

  4.3 из 5

  11 голосов